Ubytování v chatkách

u Máchova jezera


Ubytování v chatkách

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, školní výlety, seznamovací pobyty, školní srazy, tábory.V areálu jsou společné umývárny a sprchy s dostatečným množstvým teplé vody i dostatečné množství toalet.

Osmilůžková chata

1. pokoj - 2 válendy. 2. pokoj - 2 palandy. 3. pokoj - 2 válendy. V chatě je malý kuchyňský koutek s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, základním kuchyňským vybavením (nádobí, hrnce, příbory, skleničky), jídelní stůl, židle, kamna na dřevo, teplá-studená voda a vlastní koupelna, sprcha a WC

Šestilůžková chata

1. pokoj - 2 válendy, 1 palanda. 2. pokoj - 2 válendy. V chatě je malý kuchyňský koutek s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, základním kuchyňským vybavením (nádobí, hrnce, příbory, skleničky), jídelní stůl, židle, kamna na dřevo, teplá-studená voda a vlastní WC.

Čtyřlůžkové chatky

Ve čtyřlůžkových chatách, jsou 2 palandy, malý kuchyňský koutek s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, základním kuchyňským vybavením (nádobí, hrnce, příbory, skleničky), jídelní stůl, židle. K těmnto chatkám je zavedena studená voda.

Dvoulůžkové chatky

Dodat taextaci. Lorem ipsum (zkráceně lipsum) je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako demonstrativní výplňový text při vytváření pracovních ukázek grafických návrhů (např. internetových stránek, rozvržení časopisů či všech druhů reklamních materiálů). Lipsum tak pracovně znázorňuje text v ukázkových maketách (tzv. mock-up) předtím, než bude do hotového návrhu vložen smysluplný obsah.

Kontaktujte nás!


Adresa rekreačního střediska

RS Selská rokle 296
Selská rokle
Staré Splavy, 471 63